Květen 2018

Miniakce 0.1 - Hledačka

27. května 2018 v 11:12 | Hrašule |  Miniakce

1) O místní koníky se lze postarat jednou za 3 hodiny. (ANO x NE)
2) Okování koně stojí 500 bodů. ANO x NE
3) Koník s ID 17873 - jaké je jeho plemeno?
4) Pejsek s ID 258386 - kolik má pohárků?
5) Pejsek s ID 52513 - kdo je jeho majitel?

Za jednu správnou odpověď bude 200 bodů. Dohromady můžete získat 1000b + 1C.
Odpovědi posílejte vzkazem mě (HRAŠULE), s předmětem "CC-Miniakce"

Craftíky a Odměny

26. května 2018 v 15:49 | Hrašule |  Odměny
O co jde?
Za soutěže budou hlavní odměnou body, ale zároveň i Craftíky. Dále označovány jen "C". Bude to něco jako "bonusová měna", za kterou budete moci nakupovat v našem soukromém obchůdku nebo si za ně vybrat odměnu v podobě bodů/sms.

Jak Craftíky získám?
• výhra v soutěži, bleskovce
• aktivita v klubu
• body do klubového konta (50.000b. = 1C)

Soutěže a odměny

Bleskovka - 1C
Proč "bleskovka"? Protože odměnu získá jen první správná odpověď.
= Je to otázka v knize klubu, která bude vždy označená jako soutěžní. Bude se objevovat náhodně, proto je dobré knihu sledovat pravidelně. Otázky nebudou složité, bude to něco jednoduchého, co se dá snadno najít a nebo nějaké hledání ve Stáji.

Miniakce - 1-2C (podle náročnosti)
Miniakce budou vždy zde na webu, ale bude na ně upozorněno v knize klubu nebo na klubové nástěnce. Odpovědi na miniakce se nepíšou sem do komentářů, ale posílají se vzkazem vedoucí klubu. Bude vždy upřesněno u konkrétní miniakce.

• Akce a Výstavy
Čím větší účast, tím více Craftíků :) Pokud bude v klubu hodně aktivních lidí, bude větší odměna, vše záleží ale na účasti. Počet craftíků, bodů nebo sms bude upřesněn u každé konkrétní soutěže.

Účast v klubové knize
K tomu zatím nejsou žádná pravidla, ale pokud bude někdo hodně aktivní, může získat craftíka velmi rychle :)

BODY
Výhry za miniakce budou kolem 1000 - 3000 bodů, podle náročnosti. Proto je zde i možnost, nechat si body na "svém kontě" a vybrat si je až později najednou.
Například: Kyra: 2C a 2500b. - Kyra má 2 Craftíky a 2500b., které získala v akcích. Protože 2500b. není zrovna velká částka, může Kyra počkat než nasbírá třeba 50.000b a poté napsat vedoucí, že si své body chce už vybrat.


Možná časem přidáme ještě něco dalšího, uvidíme, jak vše bude v klubu fungovat :)

Informace 0.1 - Úvod

15. května 2018 v 11:04 | Hrašule |  Informace
Úvodní článek - celý web je zatím v rekonstrukci, děkujeme za trpělivost

Vítej, návštěvníku.
Pokud jsi sem přišel z našeho klubu, asi Ti nemusíme vysvětlovat, o čem ufonek je. Ale pokud sem zavítal někdo nový a zajímá ho, co to vlastně ta Virtuální Stáj je, může si tu o něm napřed něco přečíst.
(odkaz přidám až bude další článek :D)

Jak už je zmíněno v úvodu nahoře, tento klub je hlavně pro jeho členy. Budeme se snažit přidávat aktuální věci přímo na nástěnku v klubu, ale i tady můžete vše přehledně najít. Najdete tu nějaké informace o klubu, dále akce, miniakce, výstavy a nebo nějaké větší soutěže. Výhry v soutěžích budou různé - body, sms kredit, zvířata nebo třeba vybavení na míru. Vše záleží na Vaší aktivitě, počtu zúčastněných a náročnosti soutěže :)

Zatím je nás v klubu aktivních jen pár, ale máme skvělý a přátelský kolektiv, který uvítá další aktivní členy. Podmínkou není žádná prestiž ani závodní zvířata nebo spousta bodů, stačí jen zájem a nějaká aktivita.
Navíc, pokud nemáš žádné závodní zvíře, třeba ho u nás brzy vyhraješ! Dále Ti můžeme nabídnout trénink pejsků, koní i mazlíčků pomocí klubového trenéra, zakládání závodů a pokud budeš chtít, tak ti nějaké rady a pomoc.

Navíc, náš klub jako bonus nabízí ještě kreativní zaměření. O co jde?
U nás v klubu najdeš i kreativní poradnu, kde můžeš začít s kreslením, grafikou, šitím, tvořením a kdejakým vyráběním. Případně můžeš své práce konzultovat s ostatními a více se zdokonalit. Pokud jde o grafiku, zatím nabízíme velký výběr z už hotových nadpisků, převážně do profilu a možná i pro nějaké funkce.

Zatím je naše logo tohle, ale je dost možné, že bude brzy soutěž o nové :)

Výsledek obrázku pro creative
(julieisrael.wordpress.com)