Craftíky a Odměny

26. května 2018 v 15:49 | Hrašule |  Odměny
O co jde?
Za soutěže budou hlavní odměnou body, ale zároveň i Craftíky. Dále označovány jen "C". Bude to něco jako "bonusová měna", za kterou budete moci nakupovat v našem soukromém obchůdku nebo si za ně vybrat odměnu v podobě bodů/sms.

Jak Craftíky získám?
• výhra v soutěži, bleskovce
• aktivita v klubu
• body do klubového konta (50.000b. = 1C)

Soutěže a odměny

Bleskovka - 1C
Proč "bleskovka"? Protože odměnu získá jen první správná odpověď.
= Je to otázka v knize klubu, která bude vždy označená jako soutěžní. Bude se objevovat náhodně, proto je dobré knihu sledovat pravidelně. Otázky nebudou složité, bude to něco jednoduchého, co se dá snadno najít a nebo nějaké hledání ve Stáji.

Miniakce - 1-2C (podle náročnosti)
Miniakce budou vždy zde na webu, ale bude na ně upozorněno v knize klubu nebo na klubové nástěnce. Odpovědi na miniakce se nepíšou sem do komentářů, ale posílají se vzkazem vedoucí klubu. Bude vždy upřesněno u konkrétní miniakce.

• Akce a Výstavy
Čím větší účast, tím více Craftíků :) Pokud bude v klubu hodně aktivních lidí, bude větší odměna, vše záleží ale na účasti. Počet craftíků, bodů nebo sms bude upřesněn u každé konkrétní soutěže.

Účast v klubové knize
K tomu zatím nejsou žádná pravidla, ale pokud bude někdo hodně aktivní, může získat craftíka velmi rychle :)

BODY
Výhry za miniakce budou kolem 1000 - 3000 bodů, podle náročnosti. Proto je zde i možnost, nechat si body na "svém kontě" a vybrat si je až později najednou.
Například: Kyra: 2C a 2500b. - Kyra má 2 Craftíky a 2500b., které získala v akcích. Protože 2500b. není zrovna velká částka, může Kyra počkat než nasbírá třeba 50.000b a poté napsat vedoucí, že si své body chce už vybrat.


Možná časem přidáme ještě něco dalšího, uvidíme, jak vše bude v klubu fungovat :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl jsi tu?

Click

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama