Informace 0.1 - Úvod

15. května 2018 v 11:04 | Hrašule |  Informace
Úvodní článek - celý web je zatím v rekonstrukci, děkujeme za trpělivost

Vítej, návštěvníku.
Pokud jsi sem přišel z našeho klubu, asi Ti nemusíme vysvětlovat, o čem ufonek je. Ale pokud sem zavítal někdo nový a zajímá ho, co to vlastně ta Virtuální Stáj je, může si tu o něm napřed něco přečíst.
(odkaz přidám až bude další článek :D)

Jak už je zmíněno v úvodu nahoře, tento klub je hlavně pro jeho členy. Budeme se snažit přidávat aktuální věci přímo na nástěnku v klubu, ale i tady můžete vše přehledně najít. Najdete tu nějaké informace o klubu, dále akce, miniakce, výstavy a nebo nějaké větší soutěže. Výhry v soutěžích budou různé - body, sms kredit, zvířata nebo třeba vybavení na míru. Vše záleží na Vaší aktivitě, počtu zúčastněných a náročnosti soutěže :)

Zatím je nás v klubu aktivních jen pár, ale máme skvělý a přátelský kolektiv, který uvítá další aktivní členy. Podmínkou není žádná prestiž ani závodní zvířata nebo spousta bodů, stačí jen zájem a nějaká aktivita.
Navíc, pokud nemáš žádné závodní zvíře, třeba ho u nás brzy vyhraješ! Dále Ti můžeme nabídnout trénink pejsků, koní i mazlíčků pomocí klubového trenéra, zakládání závodů a pokud budeš chtít, tak ti nějaké rady a pomoc.

Navíc, náš klub jako bonus nabízí ještě kreativní zaměření. O co jde?
U nás v klubu najdeš i kreativní poradnu, kde můžeš začít s kreslením, grafikou, šitím, tvořením a kdejakým vyráběním. Případně můžeš své práce konzultovat s ostatními a více se zdokonalit. Pokud jde o grafiku, zatím nabízíme velký výběr z už hotových nadpisků, převážně do profilu a možná i pro nějaké funkce.

Zatím je naše logo tohle, ale je dost možné, že bude brzy soutěž o nové :)

Výsledek obrázku pro creative
(julieisrael.wordpress.com)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama