Obchůdek

20. srpna 2018 v 11:37 | Hrašule |  Obchůdek
Výsledek obrázku pro shopping

Obchůdek
Zde si budete moct vybírat odměny za získané Craftíky.

Jak to funguje?
Nakonec jsem to vymyslela tak, že obchůdek se bude otevírat jednou za čas a odměny se budou měnit. To znamená, že tu nebude jedno zvíře třeba 2 měsíce, ale obchůdek bude trvat třeba jeden týden a všichni si budou moct vybrat, co budou chtít. Při dalším obchůdku se odměny zase změní. Také to bude záležet na tom, jaké ceny budu mít momentálně k dispozici a také na vašem zájmu. Pokud uvidím, že je např. malý zájem o koňské stavy, pokusím se dávat jako ceny něco jiného. K tomu se ale ještě chystá anketa, týkající se odměn.

Vymyslela jsem to takhle, protože je to víc praktické, než mít u sebe jedno zvíře x měsíců a čekat, zda si ho někdo vybere. Naopak, pokud uvidím, že o něj nikdo nemá zájem, pokusím se místo toho sehnat něco zajímavějšího.

Kdy obchůdek bude?
To zatím také není přesně určeno, ale chtěla bych počkat alespoň do doby, než budou mít všichni členi minimálně pár craftíků, aby byly šance alespoň trochu vyrovnané. Zároveň ale, pokud se člen žádných akcí a soutěží zúčastňovat nebude, je už pak jeho problém, že žádné craftíky nezískal.

Co v něm bude?
Hlavní odměnou budou asi zvířata - fotky i stavy. Zároveň jako lepší cena bude třeba šťastlivec, musli nebo nějaké vybavení na míru. Pokud by byl zájem, tak klidně i ustájení zvířat nebo body. Bohužel tyhle ceny z inventáře nejdou nijak vyměnit, takže většina nákupů bude probíhat stylem, že mi dáte něco na trh a já vám ke zvířeti přiřadím vybavením / zaplatím ustájení / nebo mi ho dáte za částku bodů, kterou si budete chtít koupit za craftíky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsi tu?

Click

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama